Pek çoğumuzun evinde bulunan fakat hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımız aklımıza sadece nemlendirici olarak gelen vazelin nedir? Detaylarını öğrendiğimizde aslında hayatımızdan çıkarmamamız gereken bu doğal ürünü beraber inceleyelim.

Vazelin Ne İşe Yarar?

Kozmetik sektöründe oldukça yaygın olup  kremlerin, losyonların yapımında sıklıkla kullanılır. Bir bakım kremi olarak tercih edilebilecekler arasında yer alan vazelin cilt kuruluğunu gidererek cildin gün boyu yumuşak ve nemli kalmasına yardımcı olur. Vücut ile temas ettiğinde katıya yakın formundan uzaklaşarak içeriğinde bulunan yüksek yağ oranından dolayı erimeye başlayan yumuşak bir yapıya sahip olan vazelin hidrokarbon karışımı bir maddedir.  Ciltte oluşan yara, çizgi, çatlak ve yanık gibi durumlarda etkin şekilde kullanılır. Ciltte kurumaya bağlı olarak meydana gelen pul pul dökülmeyi giderebilir ve cildin nem dengesine kavuşmasına yardımcı olabilir.

Vazelin hangi alanlarda kullanılır?

-Cilt Bakımı

-Ayak Bakımı

-Dudak Koruyucu

-Kirpikler

-Kaşlar

-El ve Tırnaklar

-Bebek bakımı gibi bir çok alanda kullanılır.

Siz de VAZELİNLİ KREM-LOSYON ve Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi  #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi #vazelin #vazelinlilosyon #vazelinlibakım #vazelinlibakımürünleri

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday