Yaşlanma karşıtı olarak nitelendirilen keten tohumu, cilt sağlığına önemli katkılarda bulunur. Kırışıklık tedavisinde oldukça etkili olan keten tohumu yağı, içerisinde barındırdığı temel yağ asitleri sayesinde cildi besler ve daha pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Kırışık oluşumunu önleyen keten tohumu yağı, bu sayede cildin yaşlanmasını geciktirir. Keten tohumu yağı, cilt yaşlanmasını tetikleyen temel etkenlerden biri olan ultraviyole ışınlarına karşı cildi korur. Böylece cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyarak kırışık oluşumunu önler. Piyasada satılan pek çok yaşlanma karşıtı ürünün içeriğinde keten tohumu yağı bulunmaktadır. Kozmetik ürünlerden beslenme önerilerine kadar pek çok alanda kullanılan keten tohumu yağı, doğal ve geleneksel bir ilaç niteliği taşımaktadır.

İyileştirici ve onarıcı etkiye sahip olan keten tohumu yağı, pek çok cilt hastalığına karşı etkili bir tedavi imkanı sunar. Sedef hastalığı ve egzama gibi sık karşılaşılan cilt hastalıklarının yanı sıra güneş yanığı, kırmızı lekeler ve buna benzer sorunlar karşısında hızlı bir iyileştirme sağlar. Keten tohumu yağı, cildi onarır ve var olan sorunların hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar. Keten tohumu yağı, içeriğinde bulunan “Lignan” isimli bir madde sayesinde cildin genç ve sağlıklı görünmesini sağlar. Cildi yumuşatır, sıkılaştırır ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Güzellik ve gençlik iksiri olarak nitelendirilen keten tohumu yağı, doğal cilt bakım ürünlerinin olmazsa olmazlarındandır.

Keten tohumunun faydaları saymakla bitmez. Kadınların cilt bakımından sonra en önem verdikleri konulardan biri de saçlardır. Saç bakımında önemli bir yere sahip olan keten tohumu yağı, düzenli kullanılması durumunda yaklaşık olarak 1,5 ay içinde saçların daha yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Keten tohumu yağı, saçlarınızın hızlı bir şekilde uzamasına yardımcı olur ve doğal bir parlaklık kazandırır. Zengin içeriği sayesinde saçları kökten uca besleyen keten tohumu yağı, saçları kırılmalara ve koparak dökülmelere karşı korur.

 

Sizde KETEN TOHUMU YAĞI içeren ürünler için FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday