Keratinli Şampuan Fason Üretimi


Keratin saçlarda, tırnaklarda ve deride bulunan bi protein çeşididir. Saçlara yaptırılan boyama, fön ve maşa gibi ağır işlemler zamanla saçtaki keratin miktarını azaltmakta ve saçlar kuru, cansız, mat hale gelmektedir. Daha sağlıklı ve parlak görünen saçlar için keratin desteği sağlayan saç bakım ürünleri kullanılmalıdır.

Özellikle keratinli şampuanlar günümüzde rağbeti artmakta olan ürünlerden biridir. Kullanıcıların evde de kolaylıkla kullanabildiği bir ürün olduğu için sirkülasyonu hızlı olmakta ve özellikle kadınlar tarafından yıpranmış saça sahip kişilerin çoğunlukla kullandığı bir şampuan çeşididir.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

#istanbulfasonkozmetikuretimi #fasonsampuanuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason KozmetikFason Kozmetik ÜretimFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?