Sabun temizlikte kullanılan başlıca maddelerdendir. Katı ya da sıvı şekilde olabilir. Sabun temizleyici özelliği ile suyu çeken bir tabaka ile yağ parçacıklarını sararak temizler. Evlerde kullandığımız sabunlar, bitkisel ve hayvani yağlardan elde edilmiş yağ asitlerinin tuzlarıdır. Sabunun tarihi oldukça eskidir.

Sabun sadece temizleme amacı ile günümüzde kullanılmamakta ve kozmetik sektöründe cilt bakım ürünleri olarak yerini almakta.

Düzenli olarak cildi temizleyip, tonikle gözenekleri açıp, krem ile nemlendirmek gerekir. Ama bunların yanında çok basit ve uygulaması kolay bir ürün olan sabunları, cilt bakım rutininize ekleyerek cildin ihtiyacı olan bakımı kolayca yapmış olursunuz.  Farklı içeriklerle hazırlanan katı sabunları saç, yüz ve cilt bakımınızda kullanabilirsiniz. Hoş kokuları ile bakım yaparken cildi yumuşatmaya, parlak görünüm kazanmasına ve kirlerden arındırıp derinlemesine temizlemeye yardımcı olur.

 

 

Siz de Katı Sabun için Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday