İnsan yüzünde çehremizi doğrudan etkileyen, bakışlarımıza anlam katan ve göz sağlığımız için en önemli  etkenlerden olan kaş ve kirpiklerimiz zamanla yanlış makyaj uygulamaları, hormonal değişimler, cilt problemleri, stres ve bazı hastalıklardan dolayı dökülebilir. Bu dökülme sorununu ise yeni geliştirilen formüller sayesinde çözmek artık hiç zor değil. Bir taraftan sağlıklı beslenerek, bol su içerek ; diğer taraftan da kaş-kirpik bakımlarını aksatmadan yaparak kolayca ortadan kaldırılabilir.

İçerdiği doğal yağlar ve biti özleri sayesinde kaş-kirpik serumları göz kapağındaki tüylerin artması için son zamanlarda sıklıkla kullanılan bir üründür. Serumun içindeki doğal maddeler kaş ve kirpik köklerini besleyerek köklerin uyarılmasını ve uzamasını sağlar;  kirpiklerimize doğal sağlıklı, parlak bir güzellik katar. Kaş-kirpik serumları düzenli kullanıldığında uygulanan bölgedeki tüy sayınızı arttırır.

Bitkisel besleyici yağlardan üretilen kaş-kirpik serumları, cilt temizlendikten ve kurutulduktan sonra hafifçe masaj yaparak yedirerek kullanılmalıdır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması yeterli olacaktır.

Sizde Fason Üretim Kaş – Kirpik Serumu yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi #kozmetik #kaşserumu #kirpikserumu #serum #kaşkirpik #kaşsağlığı #kirpiksağlığı #eyelashes #eyebrows #cosmetic #cosmeticproduction #kaş #kirpik

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday