KAŞ KİRPİK SERUMU


KAŞ KİRPİK SERUMU

Keskin bakışlar, çarpıcı göz makyajının sırrını biliyor muydunuz? Yıllardır tüm haberlerde, dergilerde, keskin ve çarpıcı bakışların sırrını veren reklamlarla hepimiz karşılaşmışızdır. Rengarenk far paletleri, suya extra dayanıklı maskaralar, renkli renkli göz kalemleri ve daha nicesi. Ama bunların hepsinden önce gelenin yüz güzelliğinin en önemli tamamlayıcısı kaşlar ve gözlerimizin asıl bütünleyicisi kirpikler olduğunu söylesek?

 

Özellikle son yıllarda sıkça adını duyduğumuz ipek kirpikler, kaş lifting, kaş şekillendirme için uygulanan kalıcı makyajlar ve dövmeler nedir nasıl yapılır neredeyse hepimizin araştırdığı konular arasında. Peki nedir bunlar? İpek kirpik kirpiklerin uzun ve gür durmasını sağlayan bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı yapıştırılmaktadır. Kirpikler bakıma bağlı olarak 2-3 ayda tamamen dökülür. Kaş dövmesi ise kaş hattının üzerine uygulanan, mikro boyutlarda iğnelerin enjekte ettiği boyalarla elde edilen bir kalıcı kaş makyajı tekniği olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Peki her birimizin ortak endişeleri onlar ne olacak? İpek kirpikler 2-3 ay içinde dökülecekse tekrar tekrar mı yaptıracağız ya da ya işinde iyi bir kaş sanatçısı bulamamışsak ne olacak? Çözüm basit; kaş kirpik serumları. Kaş kirpik serumu göz kapağındaki tüylerin, kaşların artması için kullanılan bir üründür. Serum içindeki maddeler kirpik ve kaş köklerini besler ve kirpiklerimize, kaşlarımıza doğal bir güzellik katar. Kirpik serumları sayesinde kaş- kirpik sayınızı arttırabilirsiniz. Serumların içerisinde cildinize zarar veren maddeler bulunmaz. Düzenli kullanımla olumlu sonuçlar, keskin ve çarpıcı bakışların sırrı DAĞLAR KOZMETİK bünyesinde üretilen kaş-kirpik bakım serumlarında gizli..

 

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?