Karanfil Yağının cilde faydaları bir hayli çoktur. Sivilceler üzerinde etkili olan bu yağ, direkt olarak uygulanmak yerine başka bir hafif yağ ya da su ile seyreltilerek kullanılmalıdır. Bu şekilde sivilcelerin kısa sürede kurumasını sağlamaktadır. Bunun ile beraber cildi nemlendirici ve nem dengesini koruyucu bir etki gösteren yağ, ciltteki kırışıklıkların ve sarkmaların önüne geçmekte, erken yaşlanma belirtilerini geciktirmektedir.
Tüm bunların yanı sıra cilt bakımını sağlaması, kan akışını hızlandırarak cilde doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırması, yine yağın cilt üzerindeki faydaları arasında yer almaktadır. Cilt üzerinde göstermiş olduğu bunca önemli faydası nedeniyle de cilt bakımı ürünleri arasında yer almaktadır
Çoğu zaman kişisel bakım alanında kullanılan yağ, saç üzerinde de önemli etkiler göstermektedir. Örneğin; saç diplerini beslemesi, kepeklenmenin önüne geçmesi, saçları mikroplardan arındırması ve daha sağlıklı saçların uzamasına yardımcı olması, bu yağın saça olan faydalarındandır.

Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.
Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday