KARA SARIMSAKLI LİVA SAÇ BAKIM SETİ


Stres, hava kirliliği, genetik, beslenme, çevresel faktörler gibi pek çok etkenin neden olduğu saç dökülmesi çoğu kişinin ortak problemidir. Saç dökülmesinin yanı sıra saç kırılması, kepek gibi problemler saçların canlılığını yitirmesine ve kurumasına neden olmaktadır. Saç dökülmesinin en önemli nedeni ise protein eksikliğidir. Saç esas olarak keratin ile ilişkili proteinler ile ilişkilendirilir.

Saç dökülmesini önlemede en etkili yöntemlerden birisi siyah sarımsaklı şampuandır. Siyah sarımsaklı şampuan içinde barındırdığı antioksidan ve antibiyotiklerle hücreleri yenileyerek saçtaki dökülmeyi önler ve saç uzamasına etki yaratır. Aynı zamanda saçtaki kepek oluşumunu da büyük ölçüde önler. Sarımsak saça birçok faydası olan bir maddedir bu sebeple sarımsaklı şampuanlar saç bakımının en etkili ürünleri haline gelmiştir. Siyah sarımsak şampuanı antiseptik, antifungal, antiviral, antioksidan ve antibakteriyel özellikler ile saçların kırılmasını önler, yeni saç çıkartır. B1, B2, B5, B9 ve A vitaminleri ile saçları güçlendirir ve parlak bir görünüme sahip olmalarını sağlar. İçinde birçok mineralleri barındırır. Çinko, demir, bakır gibi minerallerle saçın mineraller açısından beslenmesine yardımcı olur. Siyah sarımsak omega içerir. Bu sayede kepeği önleyerek kepekten arınmış saçlar sağlar.

Sizde Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?