KAFEİN (CAFFEINE) İÇEREN KOZMETİK ÜRÜN FASON ÜRETİMİ


Kafein, dünyada birçok türde bulunan bitki meyvesi, tohum veya yaprağında doğal olarak bulunan organik bir bileşiktir. Kafein cilt yaşlanmasına karşı etkili olabilecek antioksidan özellik içerir.  Kozmetik ürünlerde de kafein kullanılmaktadır. Olumsuz özellikleri ile bilinen “kafein”, son zamanlarda sağlık ve kişisel bakım alanlarında başarılı sonuçları ile yer etmeye başladı. Doğru miktarlar ile kullanıldığında hem sağlık hem de kişisel bakım alanında olumlu sonuçlar yaratıyor. Bir araştırmada UV ışınlarına maruz kalıp deformasyon olmuş cilt hücrelerine kafein uygulaması yapılarak, cilt üzerinde zarar görmüş hücrelerle savaşırken, sağlıklı hücrelere zarar vermediği ve hücreleri hızlı iyileştirdiği görülmüştür.Kafeinin bir diğer özelliği dolaşımı hızlandırmasıdır. İçildiğinde vücuttaki olumlu etkileri gibi, sürüldüğünde o bölgedeki dolaşımı hızlandırıyor.

Kozmetikte, antioksidan özelliği sayesinde sıkılaştırıcı ve inceltici kremler, yatıştırma özelliği sayesinde vücut peelinglerinde,  ultraviyole ışınlarına karşı koruma özelliği sayesinde güneş kremlerinde, yağ birikimi ve selülit oluşumunda etkisi ile selülülit kremlerinde, göz altı kremleri, saç canlandırmak için şampuanlar, saç kremi, saç maskesi gibi pek çok üründe kullanılmaktadır.

 

Sizde kafein içeren kozmetik ürünleri fason üretim ile elde edebilirsiniz. Ankara‘ da Fason kozmetik üretimine  devam eden Dağlar Kozmetik, üretim talepleri ile ilgilenmeye devam etmektedir.

 

Bizlerle beraber çalışarak fason kozmetik ürün üretimi yaptırmak istiyorsanız,  Ankara fabrikamız ve İstanbul Dış Ticaret müdürlüğümüzde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

Ürettiğimiz ürünleri incelemek ve numune siparişi vermek için lütfen burayı tıklayınız.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?