Ürünün içerisinde bulunan doğal kabak lifi cildinizi tahriş etmeden temizlemenizi ölü deriyi atmanızı sağlar peeling etkisi yaratır. Cilt ve yüzdeki lekelerinin giderilmesinde kullanılır. Saç ve cilt bakımı için kullanılır iyi bir nemlendiricidir.

Kabak Lifli Sabun Nedir?

Kabak lifli sabun,  banyo veya duş sırasında sabunlanma, keselenme ve masaj işlemini aynı anda yapabileceğiniz, bileşiğinde kullanılan çeşitli bitkisel yağlara, yetişkin kabak lifi parçaları eklenerek üretilmiş doğal sabun çeşitlerinin tümüdür. Gliserinli ve doğal sabunların içine eklenen kabak lifleri, keseleme yaparak ölü hücreleri temizler, masaj etkisi ile kan dolaşımını hızlandırır ve cildinize parlaklık kazandırır.  Kabak lifli sabun kullandığınızda, cildiniz parlak, canlı, genç ve sağlıklı bir görünüm kazanır

Kabak Lifli Sabunun Özellikleri Nedir?
  • Sabunun içeriğinde, şekline uygun olarak yuvarlak, dikdörtgen veya kare şeklinde kabak lifi parçaları vardır.

  • Cilt için değerli vitamin, mineral ve antioksidan özellikler içeren doğal bitkisel yağlardan yapılır.

  • Kullanılan doğal yağın çeşidine göre mor, mavi, lila , yeşil, sarı, beyaz gibi farklı renklerde olur.

  • Cildin nem ve su dengesini koruduğu için ideal bir doğal nemlendirici olan, anti bakteriyel özelliği ile mantar oluşumunu engelleyen gliserin içerir.

  • Kabak lifli sabun çeşitlerinin tamamı soğuk sıkım doğal sabundur

Kabak Lifli Sabun Çeşitleri Nelerdir?

-Keçi Sütlü Ballı Kabak Lifli Sabun

-Arı Sütlü Ballı Kabak Lifli Sabun

-Bitki ve Çiçek Özlü Kabak Lifli Sabun gibi daha bir çok çeşidi olan kabak lifli sabunları sizde denemelisiniz.,

Siz de KABAK LİFLİ DOĞAL SABUNLARINIZIN Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi  #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #sabun #doğalsabun #kabakliflisabun #kabaklifininmucizesi #kabaklifipeeling #kabakliflidoğalsabun

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday