ixoraoil Yeni Bir Görünüm


ixoraoil içindeki Biberiye yağı ile cildinize yeni bir görünüm sağlıyor. Biberiye, şifalı bir bitkidir. Bu odunsu bitki, yüzyıllardır gıda ve ilaç olarak kullanıldığı Akdeniz bölgesine özgüdür.

Çok gibi kekik , nane ve tarçın, biberiye sıklıkla esansiyel yağ formunda bulunur. Uçucu yağlar, uçucu bitki bileşiklerinin yüksek oranda konsantre ve damıtılmış özleridir. Bunlar güzellik, sağlık ve diğer amaçlar için kullanılır.

Biberiye esansiyel yağı , satın alabileceğiniz ve evde çare olarak kullanabileceğiniz yaygın bir çeşittir. Yağın sağlık kullanımları, antioksidan yararları ve anti-inflamasyondan hafıza geliştirme ve daha fazlasına kadar uzanır.

Son yıllarda, biberiye yağının selülit gibi ciltte oluşan deformasyonları yok ettiği gözlemlenmiştir.

Siz de Fason Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +90 312 309 27 06 ve +90 541 212 27 19 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz

 

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?