Ixora Soft Nemlendirici El Ve Vücut Kremi formülasyonunda yer alan pek çok faydalı hammadde ile sizlere muhteşem bir nemlendirme özelliği sunuyor. İçerdiği Monoi De Tahiti sayesinde rakipleriyle arasını açıyor.

Monoi De Tahiti’yi biraz açıklamak gerekirse; Fransız Polinezyası olarak bilinen, 5 takımadaya özgü kaynaklardan elde edilir. Polinezya’daki takımadaların olağan üstü iklim ve coğrafi koşulları, tüm canlı türleri için muhteşem bir yaşam alanı, biyolojik çeşitlilik için bu anlamda istisnai bir rezervuar sağlıyor. Fransız Polinezyası’ndan gelen hammaddeler Tahiti’de toplanıyor ve 1992’den beri üretim, ISO 9001 güvencesi altında ve pharma kalitede yapılıyor. Monoi De Tahiti; tiare (tahiti gardenyası) çiçeklerinin aktif, yararlı moleküllerinin enflarasyon yöntemi ile saf hindistan cevizi yağının içine aktarılması tekniğiyle üretiliyor.

Dolayısıyla Monoi De Tahiti’nin içine girdiği kremler eşsiz bir hal alıyor. Ciltte etkinliğini sizlere aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

  • Cildi nemlendirir fakat bu nemlilik sürekli ve kalıcıdır.
  • Cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.
  • Cildi yatıştırır ve sıkılaştırır.

Ürünlerin formülasyonlarında ‘yalnızca’  %1 oranından yüksek ise, Monoi De Tahiti orginal logosunu kullanabilirsiniz. Eğer dikkat ederseniz Ixora Soft Nemlendirici El Ve Vücut Kremi etiketi üzerinde orijinal logoyu göreceksiniz!

Mono De Tahiti güzelliğini siz de yaşamak isterseniz Ixora Soft Nemlendirici El Ve Vücut Kremi ürünümüzü satın alabilir ve hatta fason üretim yaptırarak, kendi ürününüzde de bu muhteşem hammaddenin formülasyonunuza eklenmesini isteyebilirsiniz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikkremuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday