İXORA ROLL-ON (WOMENMUSK,WOMENSOFT-MENAQUA,MENFRESH)


Terleme nedir?

 

Aslında vücudumuz sürekli bir denge halindedir, fakat çok sıcaklarda bu dengeyi sağlamak zor olduğu için vücut ısımızın artmaması adına ter bezlerimiz çalışmaya başlar ve biz fazla ısıyı vücudumuzdan ter yoluyla atarız. Nefes almak ne kadar gerekliyse terlemekte o kadar gereklidir vücut için.

 

Peki bu kadar gerekli olan terlememizin, yaydığı kötü kokudan nasıl kurtulabilirim derseniz aklınıza hemen İXORA (WOMEN SOFT – WOMEN MUSK- MEN AQUA – MEN FRESH) ROLL-ON  gelsin.

 

Alüminyum, alkol ve paraben içermeyen, özel formülündeki etken maddeler sayesinde doğal terlemenize engel olmadan, terlemeyle oluşan kötü kokularınızı engeller.

 

İçeriğindeki doğal maddeler cilt tarafından kolay emilir ve yapışıklık hissi yaratmadan kötü kokuları uzaklaştırır. Rahatlatıcı ve etkili kokusu ile de günlük hayatta güvenle kullanabilirsiniz.

Siz de terlemenize engel olmadan kötü kokulara engel olmak istiyorsanız İXORA (WOMEN SOFT – WOMEN MUSK- MEN AQUA – MEN FRESH) ROLL-ON ‘u deneyin.

Siz de Fason ROLL-ON Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?