İXORA NAIL CARE SERUM


Bakımlı tırnaklar herkesin istediği ve üstüne düştüğü bir konudur. İxora Nail Care Serum tırnak bakımı için özel olarak formüle edilmiştir.

İxora Nail Care Serum içerdiği spirulina ekstraktı, aloe vera suyu, hibiskus ektraktı, adaçayı ekstraktı, mentol ve bisabolol ile tırnaklarınızın ihtiyacı olan bakımı sağlar. Tırnaklarınızın beslenmesine, güçlenmesine, daha parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Ve bakımı sağlanan tırnaklar bu sayede daha hızlı ve sağlıklı uzar.

İxora Nail Care Serum aynı zamanda tırnaktaki mantar oluşumu için uygun ortamın oluşmasını engeller. Tırnakların görünümlerini düzeltmeye yardımcı olur.

Siz de Fason Üretim yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #spirulina #tirnakbakimi #kozmetikuretimi #nailcare #nailserum #contractmanufacturing

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?