İXORA GÜNEŞ KREMİ SPF 50+


Güneşin faydaları saymakla bitmez ancak güneş ışınlarına kontrolsüz ve bilinçsiz şekilde maruz kalmak; deri yaşlanması, cilt lekeleri ve cilt alerjilerine sebep olabilir. Bu nedenle güneşten korunma ve güneş koruyucuları kullanmak cildimizin sağlığı açısından önemlidir.

İxora Güneş Kremi SPF 50+ ürünü içerdiği E vitamini ve gliserin sayesinde cildinizi nemlendirirken, güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar. Ayrıca içindeki yüksek UVA/UVB koruması ile cilt kanserini önlemeye yardımcı olur.

İxora Güneş Kremi SPF 50+  kullanımı çok basittir. Güneşe çıkmadan yaklaşık 30 dakika önce cilde uygulanır. Terledikten, yüzdükten ve kurulandıktan sonra cilde tekrar uygulama yapılabilir.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?