Cildinizi temizlerken köpük hafifliğini hissedin 😉

Spirulina ekstaktı, aloe vera suyu, hibiskus ekstraktı, adaçayı ekstraktı ve nemlendiriciler gibi cildinize faydalı içeriğe sahip olan bu köpük temizleyici cildinizi kirden arındırırken derinlemesine temizlik sağlar.

Spirulina bir tür su yosunudur, protein, vitamin, ve minareler açısından da oldukça zengindir.

Aloe vera da vitaminler, mineraller, enzimler, aminoasitler açısından zengindir. Cilt sağlığını geliştirmeye yardımcı olur.

Hibiskusun da cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırıcı, kırışık önleyici, leke giderici ve cildi nemlendirici etkisi vardır.

Adaçayı da bilindiği üzere cilt temizliği için oldukça etkilidir. Özellikle gözeneklerin temizlenmesine hatta zamanla gözeneklerin küçülmesine yardımcı olr.

İXORA FOAM CLEANSER FOR FACE AND BODY – YÜZ VE VÜCUT TEMİZLEYİCİ KÖPÜK Cildinizi temizler, arındırır, nemlendirir, canlandırır, sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Deneyince siz de vazgeçemeyeceksiniz.

Sizde Fason Bakım Yağı yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetıkuretımı #spirulina #kozmetıkuretımı #foamcleanser #kremuretımı #contractmanufacturing

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday