İXORA FOAM CLEANSER FOR FACE AND BODY – YÜZ VE VÜCUT TEMİZLEYİCİ KÖPÜK


Cildinizi temizlerken köpük hafifliğini hissedin 😉

Spirulina ekstaktı, aloe vera suyu, hibiskus ekstraktı, adaçayı ekstraktı ve nemlendiriciler gibi cildinize faydalı içeriğe sahip olan bu köpük temizleyici cildinizi kirden arındırırken derinlemesine temizlik sağlar.

Spirulina bir tür su yosunudur, protein, vitamin, ve minareler açısından da oldukça zengindir.

Aloe vera da vitaminler, mineraller, enzimler, aminoasitler açısından zengindir. Cilt sağlığını geliştirmeye yardımcı olur.

Hibiskusun da cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırıcı, kırışık önleyici, leke giderici ve cildi nemlendirici etkisi vardır.

Adaçayı da bilindiği üzere cilt temizliği için oldukça etkilidir. Özellikle gözeneklerin temizlenmesine hatta zamanla gözeneklerin küçülmesine yardımcı olr.

İXORA FOAM CLEANSER FOR FACE AND BODY – YÜZ VE VÜCUT TEMİZLEYİCİ KÖPÜK Cildinizi temizler, arındırır, nemlendirir, canlandırır, sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Deneyince siz de vazgeçemeyeceksiniz.

Sizde Fason Bakım Yağı yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetıkuretımı #spirulina #kozmetıkuretımı #foamcleanser #kremuretımı #contractmanufacturing

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?