İXORA DUŞ JELİ


Duş jeli mi yoksa sabun mu?

 

Vücudunuza en uygun temizleyiciyi seçmek cilt tipinize ve kişisel tercihinize bağlıdır. Fakat genellersek çoğu kişi cilt kuruluğundan şikayetçidir. Duş jeli içeriğindeki yağlardan dolayı cildinizi kurutmaz her zaman nemli ve yumuşacık kalmasını sağlar. Sabun ise duş jelinin aksine cildi çok kurutur ve çatlamalara yol açar. Ayrıca kostik soda içerip içermediği de önemlidir. Kostik soda cildin sahip olduğu yağları da alıp götürür.

 

İXORA DUŞ JELLERİ, alkol ve paraben içermeyen özel formülüyle vücudunuzda doğallığın keyfini sürün.

 

İçeriğindeki doğal maddeler cilt tarafından kolay emilir. Rahatlatıcı ve etkili kokusu ile günlük hayatta güven verir.

 

Siz de bu yumuşaklık hissinden mahrum kalmak istemiyorsanız İXORA DUŞ JELLERİNİ kullanıp banyo keyfinizi daha uzun süre tutabilirsiniz.

 

İXORA COOL, HAMMAM, OLİVE, SEXY ORRİS, VELVET CHERRY DUŞ JELİ çeşitleriyle sizde kendinize özel kokuyu bulun ve hemen deneyin.

 

Sizde Fason Duş Jeli Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?