Kozmetik sektöründe, ithalat yapan firmalar için uygulanan ek vergiler, ek maliyetler ve döviz kurunun stabil kalmaması yüzünden firmalar büyük sıkıntılarla karşılaşmakta ve maalesef problemler yaşamaktadırlar. Bu durumlar fason kozmetik üretiminin kolaylığını ve avantajlarını akıllara getirmektedir. Pek çok açıdan avantaja sahip olan fason kozmetik üretiminde firmalar diledikleri özelliklerde ve kalitede ürün çıkarmakta, kendi zevklerine göre ambalaj dizaynı yapma, ürün çeşitliliğini istekleri doğrultusunda ayarlama ve yerli üreticiyle çalışma fırsatına sahip olmaktalar.

Tüm bunlara ek olarak firmalar, yabancı bir markaya verdikleri zamanı ve yaptıkları uğraşı kendi markalarına ayırabileceklerdir.

Dağlar Kozmetik fason kozmetik üretiminde yılların getirdiği deneyimiyle müşterilerine bir firmanın ürün satışı yapabilmesi için geçen süreçteki A’dan Z’ye tüm işlemlerin hizmetini vermekte ve gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

Siz de bizlerle çalışarak fason kozmetik ürün üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak bizlerle iletişime geçiniz.

Ürettiğimiz ürünleri incelemek – numune sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday