Doğal olarak vücudumuzda bulunan bir madde olması sebebiyle Hyaluronik asit herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği son derece güvenli bir içeriktir. Cildin en temel ihtiyacı olan nemin, en iyi seviyelerde karşılanmasını sağladığı için tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Hyaluronik asit cilde nem kazandırmak ve elastikiyetini arttırmak amacıyla uygulanmaktadır.

Hassas cilt tipleri de dahil tüm cilt tipleri Hyaluronik asit içerikli ürünler kullanabilir. Düzenli kullanım ile cilt daha pürüzsüz, neme doygun, daha dolgun yapı kazanır. Aynı zamanda ince kırışıklık, elastikiyet kaybı endişelerine de yardımcı olmaktadır.

Cildin en çok nem kaybettiği dönem mevsim geçişleri olduğu için; özellikle bahar aylarında, kullandığınız Hyalüronik asit krem yetersiz kalabilir. Bu dönemlerde Hyalüronik asit serum da kullanmanız, cildinizin daha sağlıklı olması için önemlidir.

Sivilcenin baş düşmanlarından biri olan Hyalüronik asit; sivilce izlerinin yok olmasını sağlarken, sivilce oluşumunu da engeller. Bu maddeyi kullanmak cildinizin daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Cildi dış etkenlere karşı koruyan antioksidan bir yapıya sahiptir. Antibakteriyel bir madde olması, yaraların iyileşmesine yardımcı olmasını ve yaraların enfekte olmasını engellemesini sağlar.

Siz de FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday