HYALURONIK ASİT SERUM


HYALURONIK ASİT SERUM NE İŞE YARAR?

Hyalüronik asit vücudumuzda bağ dokusunda, ciltte ve eklemlerde bulunan doğal maddedir. Hyalüronik asit belirli bir yaştan sonra herkesin destek olarak alması gereken çok önemli bir madde.

Özellikle de yaşlanma belirtilerini azaltmak isteyen, sivilce sorunu yaşayan ya da aşırı kuru cildi olan kişiler için olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu çok yönlü nemlendirici gün boyu canlı bir cilde sahip olmak isteyenler için de birebir.

Bu amaçla kullanılabilecek ürünlerin başında ise ampul çeşitlerinin yanı sıra kremler, maskeler, tonikler ve serumlar geliyor.  Biz Dağlar Kozmetik olarak sizin taleplerinize göre fason üretiminizi gerçekleştiriyoruz.

Cildinizin aradığı nem, gençlik ve parlaklık hyalüronik asitte gibi görünüyor. Şimdi onu hayatınıza katmaya ne dersiniz? Dağlar Kozmetik olarak birlikte hyaluronik asit serumunuzu fason üretimini yapabiliriz.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Haberler

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?