HYALURONİK ASİT NEDİR NE İŞE YARAR?

 

Vücudumuzda bağ dokusunda, ciltte ve eklemlerde bulunan doğal bir madde olan hyaluronik asit bağ dokusuna esneklik kazandırdığı gibi cildin en önemli ve en güçlü nem kaynakları arasında yer almaktadır. Hyaluronik asit aslında belirli bir yaştan sonra hemen hemen herkesin destek olarak alması gereken çok önemli bir maddedir. Yaşlanma belirtilerini geciktiren, ciltteki sivilce ve akne problemlerini azaltan, kuru ciltlerin nemlenmesinde çok önemli bir yere sahip olan bu madde bu tarz problemler yaşayan insanlar için adeta vazgeçilmez bir ürün olmuştur.

 

Hyaluronik asit bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda; cildi serbest radikallere karşı koruyan antioksidan bir yapıya sahiptir. Cildin elastikiyetinin korunmasına yardımcı olur. Antibakteriyel olması nedeniyle ciltteki yaraların iyileşmesinde önemli bir rol oynar. Ciltteki kuruluğu minimuma indirmekle beraber cilde parlak ve taze bir görünüm kazandırmaktadır. Hyaluronik asit el ve yüz kremlerinde, vücut losyonlarında, toniklerde vb. kozmetik malzemelerinde sıkça kullanılmaktadır.

 

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday