Bir tanesini deneyenin, diğerini merak ettiği sonunda tüm seriyi size kullandıracak olan, kendisine bağımlı olacağınız iddialı serimiz Hunter.

Kendine güvenen, kendini bilen özgün erkeklerin kullandığı en güzel aksesuar parfümdür. Karizmanın altın vuruşudur diyebiliriz. Sizlere tam da böyle bir noktada yepyeni bir seri sunmak istedik. Herhangi birini kokladığınızda, diğerini koklamayı kendiniz isteyeceksiniz. Hunter serimizde sizler için hazırladığımız 4 özel ürünümüz var;

  • Hunter-Legend
  • Hunter-Gold
  • Hunter-Desire
  • Hunter-Elite

Hepsi birbirinden muhteşem, hepsi ayrı birer yıldız. Deneyip Hunter büyüsüne kapılmanız için sizleri sadece İxora mağazalarımıza bekliyoruz. Hunter serinizi çok beğendik fakat bunun yanı sıra kendi parfümümüzü de fason olarak ürettirmek istiyoruz derseniz de bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Fason Kozmetik / Parfüm Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday