DAĞLAR KOZMETİK olarak sadece insan kozmetiği değil aynı zamanda hayvan kozmetiği olarak kabul edilen tıbbi olmayan veteriner sağlık ürünleri üretimi de yapmaktayız. Hayvan kozmetiğinde de en çok ilgi gören ürünlerden biri hayvan meme bakım kremleridir.

Hayvan meme bakım kremleri kuru, tahriş olmuş ya da hastalıklı hayvan memelerinin bakımı için kullanılan kurtarıcı ürünlerdir. Meme hastalıkları genellikle çevresel kaynaklı enfeksiyondan oluşur, bu da memede süt kanallarının tıkanmasına (mastitis), memelerin körelmesine neden olurken hem hayvanların acı çekmesine hem de üretimde ekonomik kayıplara sebebiyet verir. Kuru dönem olarak bilinen doğum öncesi yaklaşık iki aylık sağımdan kesilme dönemi beslemenin ilk üç haftasını kapsayan dönemde hayvanların çoğunda bu durum görülür. Hayvanların doğum öncesi ve doğum sonrası meme savunma sisteminin zayıflaması da hastalık riskini arttıran faktörlerdendir. Bu gibi tehlikeli durumların önüne geçilmesi için hayvan meme bakım kremlerinin kullanımı önem taşımaktadır. Meme bakım kremleri nemlendirici etkisi ile memeyi yumuşatıp kurumayı ve çatlak oluşmasını engeller (varsa çatlakları onarır) böylece çatlaklara bakterilerin yerleşmesi önlenmiş olur. Hayvan meme bakım kremleri hayvanlar için en iyi şekilde formülize edilerek zengin içerikleri sayesinde tahriş olmuş  dokuda onarıcı, rahatlatıcı, sakinleştirici etki sağlar, fizyolojik meme ödeminin giderilmesine yardımcı olur.

Siz de Fason Hayvan Meme Bakım Kremi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi  #kozmetikuretimi #kremuretimi #contractmanufacturing #hayvan #mastitis #hayvankremi #animalcarecram #animal #veteriner #veterinary #animalconditioner

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday