Spirulina, mavi ve yeşil alglerden oluşan mikroskobik bir yosun türüdür. Günümüzde adını sıkça duyduğumuz bu bitkinin geçmişi 1500’lü yıllara dayanıyor. 2000’li yıllarla birlikte Birleşmiş Milletler ve Dünya Tarım Örgütleri tarafında bu besinin hem çocuklar hem de yetişkinler için çok faydalı olduğu kabul edilmiştir.

Ham maddelerin üretilen ürünlerdeki önemi son derece önemlidir. Dağlar kozmetik olarak fason kozmetik üretimi yaparken sizlere en güzel sonuçları verebilecek ürünleri üretmeye çalışıyoruz.

Dünya çapında satışa suna bileceğiniz ürünleri üretmek sizlere güven veren ürünleri piyasaya sunmanızı sağlamak bizlere gurur veriyor. Uzman personelimiz sizler için üretimin her aşamasında çok ciddi testler yaparak sizlere en kaliteli ürünü teslim etmek için var gücüyle çalışırken diğer yandan ar-ge ekibimiz en iyi ham maddeyi bulmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Spirulina ürünlerini %90 oranında doğal ürün olarak üreten Dağlar Kozmetik titiz bir çalışma ile fason kozmetik üretimine devam ediyor.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday