Güneş yağları, yaz aylarında bronzlaşmayı desteklemek amacıyla sık olarak tercih edilen kozmetik bir üründür. Bronzlaştırıcı güneş yağları, cildinizin bronzlaşmasına yardımcı olurken aynı zamanda vücudunuzu güneşin zararlı etkilerinden de korur. Güneş yağları kullandığınızda cildinizde oluşabilecek güneş yanığı ve güneş lekeleriyle karşılaşma risklerinin önüne geçmiş olursunuz. Güneş kremleri güneşe çıkmadan önce vücuda sürülür ve etkili olması için gün içinde tekrar uygulanabilir. Güneş yağları, güneş kremleri ile birlikte kullanılabilir.

 

Bronzlaştırıcı güneş yağları içeriğinde çeşitli faydalı yağları barındır. Bu yağlardan, Jojoba yağı, yumuşatma ve nemlendirme özelliği ile cildinize bakım sağlamaya yardımcıdır. Havuç yağının ise cildi nemlendirirken bronzlaşmaya da yardımcı olan özelliği vardır. Kakao yağının antioksidan özelliği vardır ve cilde parlaklık verir.

 

Siz de Bronzlaştırıcı Güneş Yağları için Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday