GÖZENEK SIKILAŞTIRICI SERUM NE İŞE YARAR?

Cilt gözeneklerini açmak, cilt hücrelerinin yeniden yapılanmasını sağlamak amacıyla cilt derisi altına uygulanan cilt için etkili olan maddeleri içerisinde barındıran sıvı kozmetik maddelerdir. Cilt yapısına göre ve ciltteki kırışıklık, lekelenmeler, cildin gerginliğinin azalmasında, sivilce ve aknelerin oluşumunda, ciltte leke oluşumunda kısacası bütün cilt problemleri için farklı gözenek sıkıştırıcı serum kullanılmaktadır. Cildin parlaklık sağlaması ve kendini sürekli olarak yenilemesi için gözenek sıkıştırıcı serumların içerisinde gözenek yenileyici maddeler kullanılmıştır.

Cildin renk bütünlüğünü oluşturur ve ciltte kullanımından sonra cildin pürüzsüz yapıya kavuşmasına olanak sağlar. Ciltte kullanımında cildin yağ dengesini sağlar. Bu sayede ciltte fazla olan yağ fazlasına emici etki oluşturur. Ciltteki gözenek tıkanmalarını en aza indirir, gözeneklerin görünümünü engeller. Gözenek sıkıştırıcı serum ciltte kullanımından sonra cilt kusurlarını en aza indirir. Bu serum sıvı olmasından dolayı ciltte ferahlık ve cilde rahatlık oluşturur. Stresten dolayı cildin yıpranması, güneş yanıklarının cilt yapısını bozması ve yaşlılıktan dolayı yıpranan cilt yapısına onarıcı etki oluşturarak cildin sağlıklı görünmesini sağlar.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday