GÖZ ALTI KREMİ


GÖZ ALTI KREMİ NEDİR?

Yaşlanmanın gecikmesi, canlı ve güzel görünmek için şüphesiz uygulanması gereken en önemli cilt bakımı göz çevresi bakımıdır. Gözaltı torbalarının ve kırışıklıkların oluşmasını önlemek için özel olarak hazırlanan kremlere gözaltı kremi denir.

Gözaltı kremlerinin faydaları:  Gözaltında bulunan ince deriyi güneş ve diğer ışınların zararlı etkilerinden ve lekelerinden korur. Gözaltındaki derinin yeterince nemlenmesini sağlayarak kazayağı denilen kırışıklıkların oluşmasını önler. Cildin genç, canlı ve ışıltılı görünmesini sağlar. Makyaj öncesinde kullanılan gözaltı kremi makyaj ürünlerinin zararlı etkilerine karşı ciltte bir bariyer oluşturur. Ayrıca cildi nemlendirdiği için makyajın uzun süre bozulmasını engeller. Cildi besler ve cilt altındaki kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Gece yatmadan önce sürülen krem ciltteki hücrelerin yenilenmesini ve sağlıklı hücreler oluşmasını sağlar. Gözaltı morluklarının ve torbaların oluşmasını engeller.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?