Doğadaki her şey titreşim halindedir. Peki bu titreşim nedir?

Vücudunuzdaki hücreler, etrafınızdaki küçükten büyüğe her madde atomlardan oluşur. Bu atomlar sürekli kendi yörüngelerinde dairesel hareket yaparlar. İşte bu esnada etrafa titreşim enerjisi yayarlar. Enerjinin titreşimi artarsa frekansı da artar. Etrafınızdaki sesin titreşimi, kokunun titreşimi sizi olumlu veya olumsuz oalrak etkiler.

Bitkisel yağların da kendine ait titreşimleri, dolayısıyla frekansı vardır. Bitkisel yağların titreşimleri megahertz (MHz) olarak ölçülür. Saniyede bir milyon kez döngü yapar, ki bu elektrik hızından daha fazladır. Şifa, meditasyon, ibadet sırasında titreşiminizi arttırmak için bu yağlardan faydalanabilirsiniz.

İnsnların ve gıdaların biyo-frekanslarını ölçmek mümkündür. İki bilim insanı olan Bruce Tainio ve Gary Young canlıların frekansını ölçmek için bir alet icat ettirler ve bu sayede hastalıklar ile frekanslar arasındaki bağlantıyı kurmayı başardılar. Aynı şekilde Dr. Royal Rife tüm hastalıkların kendine has frekansı olduğunu ispatlayarak ”Frekans Jeneratörü” adında bir alet icat etti. Belli bir frekans uygulandığında hasta hücrelerin öleceğini ve organların olması gerekten frekansa getirildiğinde iyileşeceğini savundu. Bu ölçülerde farklı hastalıkların frekanslarının şu şekilde olduğu görüldü:

Sağlıklı insan beyni: 71-90 MHz

Sağlıklı insan bedeni:62-68 MHz

Üşütme: 58 MHz

Mantar Enfeksiyonu: 55 MHz

Kanser: 42 MHz

Ölmek Üzere Olan Hasta:25 MHz

İşlenmiş Market Gıdası:0 MHz

Taze Ürün:10-15 MHz

Kurutulmuş Bitkisel Gıda:12-22 MHz

Taze Bitkiler:20-27 MHz

Tedavi Edici Esanslar/Bitkisel Yağlar:52-320 MHz

Frekansı en yüksek uçucu yağ olan gül yağı, koklandığında beden, zihin, ruh frekansını yükseltir. Sağlıklı bir insan vücudunda 62-68 MHz olan vücut frekansı, 58 MHz olduğunda sağlık sorunları görülmeye başlar. Gülün frekansı ise 320 MHz’dir. Gül, sahip olduğu 320 MHz frekans ile bütün organlardan daha yüksek frekansa sahiptir. Bu nedenle vücut ve ruh için genel şifalandırıcıdır. Bu nedenle gül,tarih boyunca adından söz ettirmiştir.

Tüm yağlar içinde en fazla titreşim yayan gül, sevgiyi, sadeliği ,bir olmayı simgeler. Sevgi çok güçlü bir duygudur. Sevginin frekansı en etkili şifa gücüne sahiptir. Bu yüzden sevgiyi temsil etmesi açısından insanlar birbirine gül almayı tercih ederler.

Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday