Fason Versiyon Parfüm Üretimi konusunda 22 yıllık tecrübesi ile versiyon parfüm üretiminde Dağlar Kozmetik istediğiniz parfümü üretebilme konusunda oldukça seçenek sunmakla beraber sizlere 100lerce seçenek sunuyor. Son zamanlarda çıkan parfümleri sizlerin istekleri üzerine versiyon parfüm konusunda oldukça kendini geliştirmiş ve 22 yıllık tecrübesi ile fason kozmetik fason parfüm üretiminde sizlere ürün üretmeye devam ediyor.

Örneklerden bazılarını paylaşıyoruz.

ixora Berra Kadın Parfüm B225

Hansel ve Gretel masalına bir yolculuk yapalım… Masalda şekerden yapılan ev kısmına geldiğimizde hepimizin dikkati pür kesilirdi şekerden ev fikri hepimizi büyülerdi. Çoçuk düşlerinize, hayallerinize, cadının şekerden evine bu şişeyle birlikte hoş geldiniz… Üst notalarda misk duygularımızı ele geçiriyor orta notalarda ise vanilya ve benzion ezgileriyle dans ediyoruz dip notada ise karamel şehveti niteler cinsten. Ixora Berra Kadın Parfüm B225 vanilya ile karameli buluşturdu bu şişenin içerisinde kadının ve erkeğin tutkusunu doruklarda hissedeceksiniz.  Ixora Berra Kadın Parfüm B225 ‘i  sipariş verebilirsiniz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için buraya tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi #fasonkremuretimi #fasonparfumuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday