Fason Üretim Kepek Karşıtı Şampuan

Pul pul dökülen saç derisi şikâyeti nedeniyle tercih edilen şampuanlar kepeklenme karşıtı hammaddelerle formülize edilmeli ve daha hafif sürfaktanlar kullanılmalıdır. Genelde sülfat içermeyen şampuanlar önerilir ve kepek karşıtı aktifler kullanılır.

Kepek karşıtı aktiflere örnek olarak çinko sülfat ve salisilik asit verilebilir.  Saç derisi çok naziktir ve doğru şampuan kullanımına ek olarak saç diplerini çok sert şekilde kaşımamak-yıkamamak ve çok sıcak veya soğuk suyla yıkanmamak gerekir. Ayrıca saç kreminin saç diplerine doğru uygulanmaması sağlanmalı ve gerekli durumlarda saç derisi serumları kullanılmalıdır.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

#fasonkozmetik #fason #kozmetik #uretim

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason KozmetikFason Kozmetik ÜretimFason Kozmetik ÜretimiHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?