Kozmetik serum artık vazgeçilmez bir güzellik ürünüdür. Bu ünlü yüz bakımının ardında hangi sırlar gizlidir? Avantajlarını ve uygulamalarını keşfedin.

Kozmetik serum nedir?

Kozmetik serumu bir olan güzellik ürünü yönelik dermatolojik bakım yüz bakımının sağlanması ve kalıcı sonuçlar. Akışkan , bazen yağlı bir doku sunar ve genellikle cam şişe ve pipet şeklinde sunulur.

Kozmetik serum, gündüz ve gece kremleri ile birleştirilmelidir . Verimliliğini artırma, cildin parlaklığını, sıkılığını veya pürüzsüzlüğünü iyileştirme gücüne sahiptir .

Konsantre, epidermisin belirli özel ihtiyaçlarına yönelik, aktif maddelerle dolu yoğun bir bakımdır .

Serumun faydaları nelerdir?

Serum epidermis ilk hidrasyonu getirir . İlk serumlar , cildi tedavinin uygulanmasına hazırlamak için olgun ciltler için tasarlanmıştır . Kırışıklık önleyici ve koyu leke önleyici serumların yaşlanma kozmetiklerinin en ünlüsü olmaya devam etmesinin nedeni budur .

Ama bugün, güzellik serumu, birçok varyasyonu mevcut . En genç ciltler dahil tüm cilt tipleri için formüle edilmiştir. Serumun faydaları bazen yatıştırıcı, arındırıcı, düzenleyici, nemlendiricidir . Göz çevresi için özel olarak formüle edilmiş, bu çok hassas bölgeyi besleyen serumlar da vardır.

Güzellik serumu: nasıl kullanılır?

Bir kozmetik serum kür olarak veya günlük olarak uygulanır . Sabah olduğu gibi akşam da kullanılabilir.
Herhangi bir uygulamadan önce cildin iyi temizlenmesine özen gösterilmelidir. Bir birkaç damla minimal dozu yeterli çok konsantre edildiği için .

Serum, birkaç dakikalık maruz kalma süresi ile parmak uçlarıyla uygulanır . Cilt serumu iyice emdikten sonra nemlendirici yüze uygulanır .

Yenilikçi kompozisyonlar…

Son yıllarda, kozmetik markaları hayal gücünde rekabet ediyor ve pazar bileşimlerinde bir dizi özellikle yenilikçi serum getiriyor .
Fason Kozmetik Üretiminde Değerli Malzemeler :

  • Dikenli armut yağıtohumu serumu: Gerçek bir gençlik konsantresi, hassas ve olgun cildin ihtiyaçları ile uyum sağlayarak cilde elastikiyetini ve yumuşaklığını geri kazandırır.
  • Argan yağıserumu: Bu kozmetik tedavi cildi rahatlatır ve yeniden dengeler. Yorgunluk, kirlilik veya stresin bıraktığı izleri siler. Cildin parlaklığını ve ışıltısını geri kazandırmayı sağlar!
  • Hyaluronik asit serumu: Cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve dolgunlaştırır. Hyaluronik asit gerçekten de süper nemlendirici bir ajandır, kolajen sentezini ve epidermisin onarımını destekler. Yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olan gençliğin sırrıdır.
  • Salyangoz balçık serumu: Bu şaşırtıcı doğal içerik, cildi derinlemesine besleme ve onarma özelliğine sahiptir. Hücre yenilenmesini uyarır ve yaşlanmayı önler.

Yenilikçi kaliteli serumları da kozmetik ürün yelpazenize entegre etmek ister misiniz? Organik güzellik ürünleri ve doğal bakım konusunda uzmanlaşmış bir kozmetik üreticisi Dağlar Kozmetik sizin markanız için üretimi rahatlıkla yapabilir .

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday