FASON KOZMETİK ÜRETİMİ


Kozmetik Ürün: Kanun’da tanımı yapılan ve temizlemek, korumak, iyi durumda tutmak, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve vücut kokularını düzeltmek üzere; epiderma, saç ve kıllar, tırnaklar, dudaklar, dış genital organ gibi vücudun dış yüzeyleri ile dişlere ve ağız mukozasına uygulanan madde ve/veya ürünü, ifade eder.

 

Fason kozmetik üretimi yaptırmak isteyen firmaların öncelikle bir kozmetik firması olması gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı nezdinde üretim yaptıran firma üretici konumunda olur iken fason üretim yaptırdığı firma sadece üretim yeri olarak geçmektedir. Sağlık Bakanlığının zorunlu kılmış olduğu laboratuvar testleri, sorumlu teknik elemanlık hizmeti, formülasyon ve numune hazırlama, etiket bilgisi hazırlama, üretim-dolum-ambalajlama ile bitmiş ürün olarak sizlere teslim eden Dağlar Kozmetik tarafından her türlü hizmet verilmektedir.

 

Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Haberler

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?