Fason Üretim Nasıl Ortaya Çıktı?
Büyük firmalar imalat edeceği ürünler için daha az maliyetli olsun diye Fason Üretimi çıkmıştır. Fason Üretimi yaptıracak olan bir firma üretim hakkında tam donanımlı olmasına gerek yoktur.

Fason Üretim olmasa imalat yapmak isteyen her bir firma; yeni bir üretim tesisi kurup, işinde başarılı olan kimyagerlerle beraber takip edip, bütün testlere başvuru yapıp, onların onayını kesinlikle almaya çalışmalı ve bu sırada fason üretim takip edilmesi gerekiyor diyerek dışarıdaki piyasayı başkasına kaptırmak, pazarlamaya yönelik çalışmaları eksik yapmak aslında firmanın oturmuş zemininin sallanması demektir.

Üretim, bakanlıktan test onayları ve AR-GE fazlasıyla karmaşık süreçler olduğu için, bu süreçler firma yetkilileri ve çalışanları tarafından yönetilecek ve takip edilecek ve fason kozmetik üretimi yaptıran bu firma daha çok kendi işine yönelip bu süreçlerin sıkıntısından ve karmaşıklığından uzak kalacaktır.

Bu yüzden genel olarak çoğu firmalar her zaman fason üretim yapan ve takip eden firma arayışı içindedirler. Ve biz fason kozmetik üretimi yapan Dağlar Kozmetik olarak size sadece ne istediğinizi söylemenizi bekliyor ve gerisini biz severek yapıyoruz.

Siz de fason kozmetik ürünlerinden ürettirmek isterseniz buraya tıklayarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Dilerseniz üretim yaptığımız ürünlerden numune sipariş vermek isterseniz buraya tıklaya bilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday