Güneşten bize ulaşan iki çeşit ultraviyole ışını vardır, bunlar UVA ve UVB ışınlarıdır. Zararlı ışınlardan UVA, güneş yanıklarına, kırışıklık ve renk değişimi gibi cilt problemlerine neden olurken UVB, güneş yanıklarının oluşmasına sebebiyet verir, cilt kanserine davetiye çıkarır. Güneş kremleri ise cildinizi bu zararlı ışınlardan koruyarak cilt problemlerini (leke, yanık, kanser, vb) yaşama riskinizi azaltır.

Havada güneşin olması veya olmaması, havanın sıcak olması veya olmaması güneş kremi kullanımını değiştirmemektedir. Bulutlu bir günde dahi % 80’e kadar yeryüzüne ulaşabilen zararlı ultraviyole ışınların cildinize tüm kapalı hava koşullarına rağmen zarar vermesi mümkündür. Güneş kremleri, 15 dakikadan fazla güneş ışığına maruz kalan herkes tarafından, her yerde yaz/kış fark etmeksizin kullanmalıdır.

Siz değerli müşterilerimiz için kendi markanız adı altında, Fason güneş kremi üretimi isteğiniz doğrultusunda SPF5’den SPF50+ ‘ya kadar koruyuculuk ve istenen özelliklerde güneş kremi formülasyonları geliştirip, arge çalışmaları yürütüyoruz.

Sizde Fason Güneş Kremi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetıkuretımı #suntancream #guneskremı #kozmetıkuretımı #kremuretımı #contractmanufacturing

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday