FASON GÖZ ALTI KREMİ ÜRETİMİ


Cildimiz gibi cildimizin en hassas yerlerinden biri olan göz altlarımız da her türlü hava koşullarından etkilenir, koruma ve bakıma ihtiyaç duyar.  Sıcak, soğuk, kuru ortamlarda bulunmak, sürekli bilgisayara bakmak, yaz/kış kapalı ortamlardaki klimalar, vb etkenler göz altlarını olumsuz etkiliyor. Olumsuz etkilenen göz altlarımız da bakışlarımızda solgun, yorgun, yaşlanmış bir ifadeye hatta kırışıklıklara neden oluyor.

Göz çevresindeki cilt çok ince olduğundan bu bölge için ağırlaştırmayan, canlandırıcı, besleyici, yaşlanma geciktirici vb özelliklere sahip, sizler için doğru olan göz altı kremlerinin tercihi/kullanımı aydınlık ve tazelenmiş bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Göz etrafındaki derinin hassasiyeti sebebiyle diğer cilt kremleri göz altına asla uygulanmamalıdır.  Çünkü cilt kremleri daha ağır/yoğun olduğundan göz altı için fazla gelecektir. Örneğin bu bölgede yağ bezeleri oluşmasına ya da başka sorunlara neden olabilir. Bu yüzden göz altı kremi kullanımına dikkat etmek önemlidir.

Siz de Fason Göz Altı Kremi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi  #kozmetikuretimi #kremuretimi #contractmanufacturing

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetik ÜretimFason Kozmetik Üretimiİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?