FASON EL KREMİ ÜRETİMİ


Ellerimiz güzelliğimizin tamamlayıcı parçalarından biridir. Yüzümüz kadar ellerimiz de dış etkenlerden (sıcak/soğuk hava, temizlik malzemeleri, fazla suya maruz kalma, vb) kolay etkilenir, koruma ve bakıma ihtiyaç duyar. İhmal edilen nazik dokuya sahip eller kuruyup çatlamaya hatta lekelenmeye, yaşlılık belirtilerinin başlamasına neden olur.

Yoğun bakım, besleyici, yapılandırıcı, bitkisel kaynaklı yağlar ve vitamin içeren, onarıcı, yaşlılık karşıtı, leke giderici, aydınlatıcı gibi pek çok özelliğe sahip el kremi çeşidi vardır ancak ihtiyaca yönelik doğru ürün kullanımı sorunların giderilmesinde yardımcı olur.

İstediğiniz özelliklere, dokuya, kokuya sahip el kremi üretimi için formülasyon desteği ve Ar-Ge çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Siz de Fason El Kremi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi  #kozmetikuretimi #kremuretimi #contractmanufacturing

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetik ÜretimFason Kozmetik ÜretimiHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?