Ayak bakımı hem güzellik hem sağlık açısından önem taşımaktadır. Tüm gün yükümüzü taşıyıp ağırlığımıza dayanmaya çalışan ayaklarımızın da bakıma ve rahatlamaya ihtiyacı vardır. Yanlış ayakkabı seçimi, ayakların uzun süre ayakkabı içinde kalması, terlemesi vb gibi etkenler ayakların pH dengesinin bozulması, ayaklarda deformasyon, kuruluk, çatlama vb sorunlara neden olur. Aynı zamanda eklemler, sinir uçları, ter bezleri bakımından zengin olan ayaklar vücudumuzdaki gerilmenin en yoğun olabileceği yerlerden biridir.

Bu gibi sorunlar ayak bakımı ve ayak bakımında kullanılan kremler ile önlenebilir. Ayak masaj kremleri uygulaması ile ayaklarda bulunan sinirler gevşeyerek gerginliğin azalmasına yardımcı olur, mentollü ayak kremleri kullanımı ayakların ferahlayıp rahatlamasına yardımcı olur, yoğun bakım özelliğine sahip nemlendirici ayak kremleri kuruluk/çatlama gibi sorunların önüne geçilmesine yardımcı olur, bitkisel/esansiyel yağlarla/ekstraktlarla desteklenen kremler ayak kokusu sorununu  ve buna neden olan bakterilerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Bütün bunların dışında kişisel bakımına önem veren kişilerce ayak bakımı estetik açıdan da önem taşımaktadır.

Siz de Fason Ayak Kremi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi  #kozmetikuretimi #kremuretimi #contractmanufacturing #footcream

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday