EL TEMİZLEME SIVISI ÜRETİMİ


El yıkama, kişisel temizliğimiz için yapabileceğimiz basit ama etkili şeylerden biridir. Gün boyu dokunduğumuz her yerin temiz olduğundan emin olamayız. Temas halinde olduğumuz her yeri temizlemek mümkün değildir. Fakat ellerimizi yıkadığımızda etkili bir önlem almış oluruz. Farkında olmasak da gün içerisinde elimizle yüzlerce kez yüzümüze dokunur, defalarca ağzımıza götürürüz.

Sizde yüksek alkol içeriği sayesinde cildin kolayca temizlenmesine yardımcı olan el temizleme sıvıları kullanabilir, kişisel temizliğinize destek olabilirsiniz.

Siz de El Temizleme Sıvısı ve birçok Kozmetik Ürün için Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?