Yapılan araştırmalarda ekinezya yağının kepek sorununa  faydalı olduğu tespit edilmiştir. Ekinezya özünden çıkartılan yağ uçucu özelliğe sahiptir  ve yağ  güçlü hücre yenileyici olduğundan bitkisel ürünler de kullanılır.

Ancak ağız yoluyla alınmaz. Bu yüzden cilt ve saç problemi yaşayanlar için ideal bir yağdır. Bazı uzmanlar aloe vera, çay ağacı ve ekinezya yağlarının karışımı hep kepeklenmeyi önler hem de saçların da ya da kaşların daha sağlıklı çıkmasını sağlar demektedir.

Vücutta  fazla hasara uğrayan cildin yenilenmesini destekler. Yaşanan sivilce, egzema ve sedef gibi rahatsızlıkların giderilmesinde destek sağlar.

Çeşitli sebeplerden ötürü vücutta artan mantar hem cilt hem bağırsak hem de idrar  hastalıklarına zemin hazırlar. Ancak ekinezya bitkisi içerdiği antifungal maddeler sayesinde mantar hücrelerinin vücuttan atılmasını destekler. Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

 

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday