Parfüm aldığımızda ambalajının üzerinde gördüğünüz EDP, EDT ve EDC kısaltmaları ne anlama geliyor hiç merak ettiniz mi? Aslında parfüm alırken dikkat edilmesi gereken en hassas noktalardan biridir bu kısaltmalar. Gelin öncelikle ne anlama geliyor sizlere bunu açıklayalım. Bu kısaltmalar bizlere ürünün içerdiği esans oranı ile bilgi verir. Şöyle ki;

  • Eau de Parfum (EDP) esans miktarı en yüksek olandır. EDP’lerin fiyatlarının diğer parfüm seçeneklerine oranla daha yüksek olmasının nedeni budur. Daha kalıcıdır. Eau de Parfum’ün kokuları daha baskındır.

 

  • Eau de Toilette (EDT), EDP’lere oranla esans miktarı daha düşük parfüm çeşitlerindendir. EDT parfümlerde esans yoğunluğu EDP’ye oranla çok daha azdır. Eau de Parfum’e (EDP) oranla daha az kalıcıdır. Genellikle hafif ve uçucu kokular, günlük ve spor seçenekler bu grupta sıralanır. Fiyatı EDP’ ye oranla daha düşüktür.

Eau de Cologne(EDC)

Kolonyalar ortalama %4 oranında esans içerirler. Bu nedenle fiyatları çok uygundur. Esans yoğunluğu, EDC’leri özellikle koku hassasiyeti bulunanların tercih etmesini sağlıyor.

Ixora olarak kalite her zaman ilk hedefimizdir. Kaliteli ürünlerimizden müşterilerimizin duyacağı memnuniyeti fazlasıyla önemsiyoruz. Pek çok EDP ürünümüzün yanı sıra; Paris Kolonyası, Altın Damla Kolonyası, Beyaz Zambak Kolonyası, İğde Kolonyası, Kadın Teni Kolonyası, Limon Kolonyası, Menekşe Kolonyası, Tütün Kolonyası, Ihlamur Kolonyası, Yeşil Çay Kolonyası, Bodrum Mandalinası Kolonyası, Zeytin Kolonyası çeşitlerimizle sizlere geniş kolonya çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bunların yanı sıra kendi parfümünüzü ya da kolonyanızı da bizlere fason olarak ürettirebilirsiniz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday