Fason kozmetik üretiminde Türkiye içinde lider kuruluşlardan olan Dağlar Kozmetik müşterilerine harika imkanlar sunuyor!

Dağlar Kozmetikten bir yenilik daha yeni üretilen bir ürünün pazarlamasının ve satışının ne kadar zor ve zahmetli olduğunu anlatmamıza gerek yok Fason Kozmetik üretimi yapan Dağlar Kozmetik, müşterilerinin satış aşamasında ve ürün tanıtımında zorlanmaması adına geliştirmiş olduğu bu projede e-ticaret satış bölümünde üretim yaptırdığınız ürünü satışa sunuyor. Evet yanlış okumadınız üretim yaptırdığınız ürününüzü e-ticaret panellerinde siz hiç bir zahmete girmeden satışa sunuyor üstelik ücretsiz.

Dağlar Kozmetiğin yeni projesinin detayları şu şekilde :

Dağlar Kozmetik firmasından üretim yapılmış olan bir ürün üretim yaptırtan firmanın belirleyecek olan psf fiyatı ile N11-GittiGidiyor-Hepsiburada-Bulsakalsak-SanalPazar-PttAvm bu sitelerde ürünlerinizi satışa sunuyor örneklendirmek gerekirse lütfen aşağıdaki linke tıklayın:

https://www.bulsakalsak.com/kisisel-bakim/kadin-bayan-kisisel-bakim-ixora/lavendrose-nemlendirici-gul-yuz-kremi

Lavendrose firmasına üretilen bu ürün firmanın isteği üzerine üretimi bittikten sonra bulsakalsak.com ‘da Lavendrose firmasının belirlemiş olduğu psf fiyatı ile satışa sunulmuştur. Bulsakalsak.com diğer e-ticaret siteleri ile entegreli çalıştığı için N11-GittiGidiyor-Hepsiburada-SanalPazar-PttAvm gibi sitelerde üreticinin ürünü satışa sunulmuştur.

Linkteki ürün bulsakalsak.com ‘dan N11’de satışa sunulan üründür.

https://urun.n11.com/krem-ve-losyon/lavendrose-nemlendirici-gul-yuz-kremi-P261818819?cid=604001&gclid=CjwKCAjw06LZBRBNEiwA2vgMVT24sw1wssbL5sc5QeTw2dq-PRWnxOR6Fk0uKP5xfbAvepEti0IzOxoCYX0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Sizde kozmetik üretimi yaptığınız ürünlerinizin pazarlamasını ve satışını Dağlar Kozmetik firması ile ortak çalışmalarla yönetebilirsiniz.

Dağlar Kozmetik firması ile iletişime geçmeniz yeterli.

 

 

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday