DUDAK PEELİNGİ ÜRETİMİ


Dudaklar yüzümüzde dikkat çeken bölgelerin başında gelmektedir. Metabolik ya da dış etkenlerden de çabuk etkilenerek nemini kaybedip kurumaya ve çatlamaya başlar, yıpranmış dudak derisi görünümü oluşur. Dudaklarımızın yıpranan derilerinin doğal yollar ile dökülüp temizlenmesini sağlamanın kolay ve eğlenceli yolu da dudak peelingleridir. Dudak peelingleri hindistancevizi, çilek, nane vs gibi farklı aromalarla çeşitlenebildiği gibi kahve çekirdeği parçacıklı, şekerli gibi çeşitlerde de mevcuttur.

Dudak Peelingleri ölü dudak derisinin atılmasına alttan yeni deri oluşmasına, nemini korumasına yardımcı olur. Dudak peelingi kullanarak çatlamış, kuru dudak görünümünden kurtulup canlı, yenilenmiş ve bakımlı dudaklara sahip olursunuz.

Siz de Dudak Peelingi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını da hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#fasonkozmetikuretimi  #kozmetikuretimi #kremuretimi  #peelinguretimi #contractmanufacturing #lipcream #dudakpeelingi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?