DUDAK BALMI (LIP BALM)


‘Dudak balmı nedir?‘ sorusuyla başlayalım dudaklara uygulanan nemlendirici, yumuşatıcı, koruyucu, vs kısacası dudak kurtarıcı ürünler…

Dudaklar da metabolik ya da dış etkenler gibi nedenlerle nemini kaybeder, kurur ve çatlar. Dudak bakımının en önemli parçalardandır dudak balmları. Kışın soğuk havaların olumsuz etkisinden, yazın da sıcak havanın, güneşin, denizin/havuzun olumsuz etkisinden  dudaklarımızı korumak için dudak balmları uygulamamız dudaklarımızı korumamıza yardımcı olur. Çeşitli aromalar içermesi nedeniyle de kullanımları oldukça zevklidir. Dudak balmları içeriğinde bulunan pek çok maddeye göre de çeşitli özelliktedir; kimisi sadece nemlendirirken kimisi yapılandırıcı özelliğe sahiptir kimisi hem nemlendirip hem koruyucu özelliktedir hatta son zamanlarda spf faktörlü koruyucu dudak balmları en çok tercih edilenler arasındadır. Dudak balmlarını dudaklarınızın neme ihtiyaç duyduğunu hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Doğru bakım yapıldığı takdirde estetiğe ihtiyaç duymadan sizin de kusursuz dudaklara kavuşmanız mümkün.

* Ayrıca bir sır verecek olursak dudak balmları makyaj öncesinde dudak bazı gibi uygulanarak ruj sürülecek dudaklar nemlendirilmekte ve daha kusursuza yakın görünmektedir.

Siz de Fason Dudak Balmı Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numaralı telefondan hafta içi 09:00-18:00 arası ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetıkuretımı #lipbalm  #dudakbalmi #kozmetikuretimi #balmuretimi #contractmanufacturing

 

 

 

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?