Dudak, kendiliğinden nemlenemeyen, dışarıdan nemlendirilmeye ve beslenmeye ihtiyaç duyan bir yapıdadır. Özellikle kış aylarında veya sıcak yaz günlerinde dudak bakımını ihmal etmemek çok önemlidir. Kuru ve çatlamış dudaklara sahip olmamak için dudakla sürekli bakım yapılmalıdır.

Shea butter, Hindistan cevizi yağı, hint yağı ve tatlı badem yağı gibi dudakları besleyen ve nemlendiren doğal yağlar içerik olarak oldukça fazla tercih edilmektedir. Farklı etkiler yaratmak için ürüne mentol ve kırmızı, pembe gibi renkler ilave edilebilmektedir. Ayrıca kuruyan dudaklardan kurtulmak için dudak peelingi ürünleri de düşünülmektedir. Yine doğal yağlarla oluşturulan ürün formülleri dudakları nazikçe temizlemektedir. Dudak bakım ürünleri için Dağlar Kozmetik olarak uzman kadromuzla formülasyondan satışa kadar tüm süreçlerde fason kozmetik üretimi yapmaktayız.

 

Bizlerle beraber çalışarak fason kozmetik ürün üretimi yaptırmak istiyorsanız. Ankara fabrikamız ve İstanbulDış Ticaret müdürlüğümüzde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Ürettiğimiz ürünleri incelemek ve numune siparişi vermek için lütfen burayı tıklayınız.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday