Dozunda Kullanılmazsa İlaç Bile Zehirdir


Kozmetik sektörü yıllardır popülaritesini kaybetmemiş gelecekte de kaybetmeyecek sektörlerin başında geliyor. İnsan var oldukça, daha iyiye daha güzele yani, güzelliğe olan talep hiç bir zaman bitmeyecek. Hal böyle olunca herkesin pastadan dilim almak istediği bir sektör haline gelmiş durumda kozmetik sektörü. Aynı zamanda her yıl pastadaki dilimin boyutunun büyümesi ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu kadar gelecek vadeden bir sektör için rekabet ortamı da kendiliğinden doğuyor. Tüketiciye ise bilinçli olmak dışında bir seçenek kalmıyor. Çünkü malesef bu durum aynı zamanda haksız rekabet ortamına da zemin hazırlıyor.

Şunu unutmamak gerekir; dozunda kullanılmayan ilaç bile zehirdir. Aynı durum kozmetik kimyasalları için de geçerlidir. Kozmetik ürünlerde bazı firmalar kendi ürünlerini ön plana çıkarabilmek için -yapılmaması gerekirken-diğer ürünleri ya da ham maddeleri karalayabiliyorlar.’’ ….içermez,….free’’ şeklinde reklamları yapılan pek çok ham madde (örneğin paraben, sles, sls, boya, esans vb.)öyle bir lanse ediliyor ki; sanki bahsi geçen ürünler yasaklı ham maddelermiş, reklamı yapılan üründe bulunmuyormuş gibi. Adı geçen birçok ham madde mevzuata uygun şekilde, yani dozunda kullanılırsa sıkıntı oluşturmamaktadır. Algıyı farklı yönlere çekerek satış yapılmak isteniyor kısaca buna bir çeşit satış politikası denilebilir. Bu nedenle TİTCK ‘Kozmetik Ürünlerin İddialarına İlişkin Kılavuz’’u yayımlamış, bu durumun bir nebze de olsa önüne geçmeyi hedeflemiştir.

Fason kozmetik üretiminde başta Ankara olmak üzere pek çok ilde rakipsiz olan Dağlar Kozmetik sizleri de hayalinizdeki ürünü ‘’İstediğiniz şekilde, İstediğiniz gibi’’ çalışma prensibi ile piyasaya sunmak için bekliyor. Fikir aşamasından piyasaya sürülünceye kadar her aşamada deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet vermek için bekliyoruz. Hayallerinizi ertelemeyin, arayın yardımcı olalım.

Fason üretim yaptırmak için bizlere ulaşan pek çok müşterimizden duymuş olduğumuz bu konuya ufak da olsa bir açıklama getirmek istedik. Yine de sormak istediğiniz sorularınız var ise bizlere aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetiküretimi #fasonkozmetikuretimi

Fason Kozmetik Üretimi

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?