Doğal Gül Suyu Üretimi


Çiçeklerin en güzeli en romantiği hiç kuşkusuz güldür. Bu kadar sevilmesini sağlayan sadece güzel görüntüsü, güzel kokusu değil bize sağladığı faydalardır.

 

Bugün gül çiçeği birçok alanda kullanım amacına sahiptir. İltihapları giderme, saçı uzatma ve güçlendirme, kızarıklıkları giderme,  cilt gözeneklerini temizleme(antioksidan bakımından zengin), enfeksiyonlara karşı etkili koruma, yaşlanma ve kırışıklığı önleme, ateş düşürme vb. amaçlarla kullanırız.

 

Bu özelliklere sahip gül suyu tabi ki de doğal olanıdır. Sentetik gül suyu;  gül esansı ve sudan oluşur. Doğal gül suyu ise gül çiçeklerinin gül yağı çıkartılmak adına işlenmesi esnasında oluşan gül suyudur.

 

Dağlar kozmetik olarak biz 19 yıldır, “Rosa Damascena” olarak bilinen gül çiçeklerini Isparta’dan özenle toplayarak Ankara’da ki fabrikamıza getiriyoruz. Burada damıtıyor ve güllerin saf yağları ile özlerinin en doğal hallerini, Gül Kürü’ne dönüştürüyoruz.

 

Siz de cildinize önem veriyor, doğal gül suyu kullanmak istiyorsanız İXORA Gül Suyu (NATURAL) deneyin. Gerçek gül suyunun faydalarını siz de yaşayın.

 

Sizde Fason Gül Suyu Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

1 Comment

 • Sayın yetkili.Cine gönderilmek üzere gül suyu teklifi almak istiyorum.degisik ebatlarda ihraç fiyatlarımızı verebilir misiniz.Tesekkur ederim

  Myerz.ticaret ltd.
  Durmuş Erzurumlu
  Şimdi·Teslim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WeCreativez WhatsApp Support
  Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
  👋 Nasıl yardım edebilirim?