Eğer siz de doğanın bizlere sunduğu mucizelerden yararlanmayı seven, temiz ve güvenli bakım ürünlerine önem veren biriyseniz günlük bakım rutininize kuşburnu yağı ekleyerek kendiniz için inanılmaz fayda sağlayabilirsiniz.

Kuşburnu yağı,  kuşburnu (Rosa canina) bitkisinin çekirdeklerinden binbir zahmetle ve soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmektedir.

İçerisinde serbest radikaller ile mücadeleye yarayan A, B, C, D, ve E vitaminlerinin yanı sıra omega 3, ve omega 6 da içeren kuşburnu yağı, iyileştirici formülünü oleic, palmitic, linoleic ve gamma linolenic gibi asitler bakımından zengin olmasından almaktadır.

Şimdi gelin vitamin ve şifa deposu olan bu yağın özelliklerini inceleyelim…

1.     Cildin Nem Dengesini Korur:

Yağlı bir ciltlerin sebum dengesini sağlayan kuşburnu yağı her cilt tipi için uygun olup cildin renk dengesini sağlarken nem oranını da korur.

2.     Hücre Yenilenmesini Destekler:

Yara ve cilt tahrişi durumunda tercih edilen bu yağ, hücreleri yenilemesini ve arınmasını sağlar.

3.     Mikropları Temizler:

Cilt üzerinde meydana gelen mikrop ve enfeksiyonları kolayca temizleyen kuşburnu yağı, cilt korumak için mükemmel bir tercihtir.

4.     Kırışıklık Oluşumunu Azaltır:

Daha genç görünmek ve cildi korumak için önerilen kuşburnu yağı, cilt hücrelerini güçlendirir. Özellikle de göz kenar ve çevresinde ki oluşan kırışıklıklar için oldukça etkilidir.

5.     Vücut Direncini Yükseltir:

Antioksidan ve C vitamini barındıran bu yağ, en güçlü ilaçlar kadar etkilidir.

6.     Saçları Besler:

Kırılan, kopan ve canlılığını kaybetmiş saçlar için önerilen kuşburnu yağı, ilk kullanımdan itibaren saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır.

7.     Cilt Lekelerini ve Yara İzlerini İyileştirir:

Ciltte oluşan tahrişleri, lekeleri yok etme gücüne sahip olan bu yağ, düzenli kullanım sonucunda gözenekleri sıkılaştırır, cilt leke, iz ve yaralarını iyileştirir.

 

 

Sizde YAŞLANMA KARŞITI SERUM, CİLT ARINDIRICI TONİK, LEKE VE KIZARIKLIK GİDERİCİ KREM, ÇATLAK ve SELÜLİT GİDERİCİ JEL için FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday