Herkesin “bu yara ya da yanık izi hayatta düzelmez” dediği durumlarda bile Dermonzer’i kullananlar kısa bir süre içerisinde hızlı iyileşme görünce şok etkisi yaşıyor.

İçeriğinde kullanılan bütün maddeler organik bitkilerden elde ediliyor. Organik bal, organik elma gibi günümüzde artık pek rastlamadığımız, rastlasak bile fiyatları yüzünden yanına çok yaklaşamadığımız gıdalar Dermonzer Krem’in içeriğinde mevcut.

Normalde bitkisel ürünlerin cilt üzerindeki etki süresi kimyasal ürünlere göre çok daha uzundur.
Söz gelimi, bir yüz kremi kimyasal ise kullanımdan birkaç gün sonra etkisini göstermeye başlar fakat bitkisel ürünlerde bu süre 1 haftanın üzerine çıkabilir.
Konu bu iken Dermonzer; içeriğinde kimyasal madde olmadığı halde kısa sürede kullanıldığı alana etki ederek tedavi sürecini başlatır. Neden? Çünkü organik.

Organik ürünlerin, yani aslında bizim normal haliyle (hormonsuz) tüketmemiz ama tüketme hakkımız elimizden alınan gıdaların bu kadar mucizevi şifalara yer açtığını bilmezdim.

Özetle

Dermonzer Krem’i alın. Evinizde, ilk yardım çantanızda mutlaka bulunsun.

-Böcek ısırıkları gibi durumlarda kullanılabilir.
-Cildini yenilemek, ince çizgilerden ya da lekelerden kurtulmak isteyen olursa ince tabaka halinde kullanılabilir. *Kullanılan alanda üzerini kapatmamanız yeterli olacaktır.

 

Fason Kozmetik Üretimi ürettirilen tüm ürünlerde en yüksek kaliteyi hedefler, 19 yılı aşan üretim tecrübemiz ile sizlerin bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

 

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday