Dermonzer Doğal Cilt Bakım Kremi derinin dış tabakasında oluşabilecek yıpranmaları ve tahrişleri gidermek için güçlü nem ve bakım sağlar. Cildin korunmasına, nem ihtiyacının karşılanmasına, cildin parlak ve yenilenmiş görünmesine yardımcı olur.

Tamamen organik bileşenlerden oluşan doğal cilt bakım kremini  doğum öncesi bakım ve doğum sonrası izlerin giderilmesi, yaraların, aknelerin, akne izlerinin, deride yanık gibi ciltte oluşabilecek durumlarda kullanabilirsiniz. Dermonzer doğal cilt bakım kremi cildin kendi kendini yenilemesine destek olur.

İçeriğindeki bileşenlerin ortak etkisi gençlik iksiri olarak kullanılan, cildin nemlendirilmesinde, tazelenmesinde ve yenilenmesinde faydalanılan zeytinyağı, elma özü ve çörek otu gibi bitkiler %100 natürel olarak bulunmaktadır.

Dermonzer Doğal Cilt Bakım Kremi her gün kullanılabilir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz. Kremi masaj yaparak günde 2-3 kere uygulayabilirsiniz. Etkisini göstermesi için kremi uyguladığınız bölgenin üzerini kapatmayınız.

Siparişlerinizi www.ixorastore.com adresinden verebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday