Cildinizi sonbahara hazırlayın…

Yeni bir mevsime geçerken, sizde cildiniz için bir dokunuş yaparak cildinizi sonbahara hazırlayabilirsiniz. Yaz ayları boyunca güneş, deniz, rüzgâr derken cildinizin yorulduğunu fark edebilirsiniz. Cildiniz, güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kaldı. Deniz, havuz, rüzgâr gibi etkenlerle nem kaybı yaşadı. Kurumuş cildiniz yaşlı, yorgun ve mat görünecektir.

Öncelikle sağlıklı bir cildin sırrı temiz olmasıdır. Makyaj ve ciltteki kirleri derinlemesine temizleyen doğal bir temizleme suyu, temizleme köpüğü ve tonikle temizleme işlemi yapılır. Sonuç kirlerden arınmış temiz, parlak ve daha genç görünen bir cilt.

Nemini kaybetmiş cildin, içerik bakımdan besleyici yağlar bulunan, nemlendirme ve yumuşatma etkisi ile cilt tipine uygun bir nemlendirici kremi yüzünüze ve tüm vücudunuza kullanarak cildin ihtiyacı olan nem dengesine kavuşması sağlanabilir. İhtiyaç duyuldukça yenilenebilir, düzenli kullanıldığı durumda sağlıklı, canlı ve yenilenmiş bir cilt ile sonbaharı tüm enerjisiyle karşılayabilirsiniz.

Sizde tüm bu ürünleri fason üretim ile elde edebilirsiniz. Ankara‘ da Fason kozmetik üretimine  devam eden Dağlar Kozmetik, üretim talepleri ile ilgilenmeye devam etmektedir.

 

Bizlerle beraber çalışarak fason kozmetik ürün üretimi yaptırmak istiyorsanız, Ankara fabrikamız ve İstanbul Dış Ticaret müdürlüğümüzde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Ürettiğimiz ürünleri incelemek ve numune siparişi vermek için lütfen buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday